Upozorneni na pana Dohnala

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od TDIfun » 04 úno 2013 21:34

Pan Dohnal prodava po internetu vstriky s tryskou powerplus 1043 a tvrdi lidem ze jsem mu je repasoval ja atd..
Takze timto chci na to upozornit, ze tyhle vstriky jsem v ruce nikdy nemel a nemam s nema nic spolecneho, odkud pochazeji by mohl objasnit Cat David, ten je nejde koupil na internetu a dal do sveho golfa..
Musel jsem to napsat, pac me ten smejd porad zamotava do svojich kseftu..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 úno 2013 04:09

Jaký šmej a jaké kšefty??každý mluví ale mě se nikdo na můj názor nezeptá!Nikdo nic nerepasoval,říkal jsem že je Indi čistil!Jen házet špínu a mstít se a udělat špatnou pověst to se zatím daří podle plánu tak jak mi vyhrožoval když mu za ně nevrátím peníze.Ukaž kde je na internetu prodávám? když je nemám!Ať si pan Franek uvědomí že po půl ruce reklamovat vstřiky které mě do poslední chvíle jeli,Indi je výtáhl z motoru a pak přes pana Drapka koupil,nic víc nic míň!a ne mi mluvit že nejdou naladit koně a že to žere víc ale jinak auto jede a startuje normálně hm jak mám takovému člověku veřit když měníl 7turb nebo kolik na autě za rok?!Když vidím jak se každý chová!kdyby snima do 14dnu přijel a vratil neřeknu! ale jak vídím kdo se v tom pořád hrabal..nebyli ani na stolici ani snaha o nic,a ještě mluvit že mě Indi ty vstřiky zaměnil a dal mi nejaké mrtvé či mrtvé špičky,tohle byli také jeho slova hlavně všichni strašní kamarádi a za zády každý pomlouvá..
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 úno 2013 05:17

Držel jsem hubu a neřešil jsem to,rok a půl jsem tu nenapsal ani slovo.To samé viz. bílá matná Ibiza od pana Svobody a to že jsem mu prodal mrtvý motor,chtel po mě pouze kliku z AJM dal jsem mu celý motorový blok ať si to vymontí a zbytek hodí do šrotu,moc dobře veděl co tomu je i to že ten motor jel do poslední chvíle než se vyměnil za nový,to že to vyměníl celé krom vany tu jsem si nechal,za to já nemůžu že si chtěl ušetřit práci ale zas za nejhoršího jsem byl já ale to už nikdo nevidí a nikdo se mě na nic nezeptal!
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od TDIfun » 05 úno 2013 09:11

Me vcera psal nakej clovek na DP foru. Tak proto... uz je to podruhe co me nekdo do toho zatahuje. Tak jsem to tady verejne napsal at je to ofiko ze ja se vstriky nemam nic spolecneho.. to co si red snail koupil je jeho problem. Me by nenaparlo si kupovat star vstriky.. uz jsem to tady nekolikrat resil. Borci si koupi v bazaru vstriky a pak breci..
7 turb??? Hmm taky slusne :-D
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

pajkS
Příspěvky: 4
Registrován: 04 úno 2013 21:56

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od pajkS » 05 úno 2013 16:06

Takže vás tady zdravím,abych vše uvedl na pravou míru,pan Dohnal měl na DP inzerát že prodává trysky PP1043 v TOP STAVU!za nějakých 7000.Ptal jsem se ho jestli mi může dát nějakou záruku že jsou ok.Odpověděl toto: dohrad
Komu: PajkS
Zaslal: po únor 04, 2013 3:34 pm
Předmět: Re: trysky



PajkS napsal:
Ahoj,měl bych zájem o ty trysky!Kde byla dělaná repase?Jakou mi dáš záruku že jsou ok.?


Repas a výměnu špiček dělal komplet TDIfun. Pokud OK nebudou, vrátím samozřejmě peníze. Ale jsou v pořádku.

RD

Myslím že je to zde napsané jasně!To je kopie zprávy co mi odpověděl.

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 úno 2013 16:41

TDIfun píše:Me vcera psal nakej clovek na DP foru. Tak proto... uz je to podruhe co me nekdo do toho zatahuje. Tak jsem to tady verejne napsal at je to ofiko ze ja se vstriky nemam nic spolecneho.. to co si red snail koupil je jeho problem. Me by nenaparlo si kupovat star vstriky.. uz jsem to tady nekolikrat resil. Borci si koupi v bazaru vstriky a pak breci..
7 turb??? Hmm taky slusne :-D
Tak příště napiš prvně mě než něco vypustíš do světa :-) Já žádné vstřiky nemám pokud je někdo prodává pod mojim jménem a vymýšlí si kraviny berte to s rezervou a po tom co mi včera psal prý bude pokračovat.A jak jsem zjistil je to msta i proti tobě detaily tady rozebírat nebudu tak si na něj dej pozor.Už s nikým z nich nechci mít nic společného lidi co si hrajou na tunery a přitom jak vidím tomu nerozumí!Těchto pár zkušeností mi stačilo a radil bych to i ostatním i když většina lidí to tady ví.
Naposledy upravil(a) Hondo_TDi dne 05 úno 2013 17:05, celkem upraveno 1 x.
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 úno 2013 16:45

pajkS píše:Takže vás tady zdravím,abych vše uvedl na pravou míru,pan Dohnal měl na DP inzerát že prodává trysky PP1043 v TOP STAVU!za nějakých 7000.Ptal jsem se ho jestli mi může dát nějakou záruku že jsou ok.Odpověděl toto: dohrad
Komu: PajkS
Zaslal: po únor 04, 2013 3:34 pm
Předmět: Re: trysky



PajkS napsal:
Ahoj,měl bych zájem o ty trysky!Kde byla dělaná repase?Jakou mi dáš záruku že jsou ok.?


Repas a výměnu špiček dělal komplet TDIfun. Pokud OK nebudou, vrátím samozřejmě peníze. Ale jsou v pořádku.

RD

Myslím že je to zde napsané jasně!To je kopie zprávy co mi odpověděl.
Ale tohle je ve skutečnosti Kamil Franek přezdívka redsnail ,vše už jsem tady vypsal..ani nevím jestli jsem se někdy registroval na DP,pouze na chipforu abych si mohl prohlížet témata stavěných aut a vždy s přezdívkou co mám tady..
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 05 úno 2013 17:52

Koukám o nás bez nás.... taky bych se vyjádřil pokud můžu a uvedl na pravou míru lži Radka Dohnala.

1) určitě jsem nevyměnil na autě 7 turb za rok, takovou fantasmagorii jsem už dlouho neslyšel a svědčí o vcelku nejasném myšlení člověka, který toto vůbec vypustil z huby aniž by popřemýšlel o tom, co vůbec vyblil...
2) jo koupil jsem od Radka Dohnala z Petrovic u Karviné vstřiky s PP1043. Předával mi je osobně u drápka a odpřisáhnul, že jsou v super stavu a že pokud nebudou OK, vrátí mi 7000, které jsem mu za ně dal. Hned na místě šlo auto na brzdu a se 169 koni šlo na výměnu slavných vstřiků pana Dohnala s očekáváním čísla okolo 180. Vstřiky měnil zkušený automechanik a samozřejmě veškeré těsnění a všechno co se měnilo bylo nové. Auto šlo na brzdu a ejhle - zjistilo, že cestou z Petrovic, kde se vstřiky skladovaly snad půl roku v nějaké flašce s kdoví čím zdechla hromada koní. Údajně na nich naměřil na svém autě 212 koní. My zkoušeli několik verzí softu, ale koně 148-153 !!!!!!!!!! Doložím grafy kdo chce! Volal jsem mu nasraný, co mi to dal za šrot! - Né, ručím za ně...!!! Za týden jsem odjížděl do Chorvatska, svoje staré vstřiky už jsem neměl tak jsem jel na Dohnalových, spotřeba na dálkové trase po dálnici neskutečných 8,5 litru !!!!! Když jsem se vrátil, soudruh Dohnal nezvedal telefony, neodpovídal na sms atd atd. Konečně snad po půl roce začal trochu komunikovat s tím, že jsem se ozval až po takové době! No ku... když ten (red snail je hloupý) nebere telefony tak jak jsem se měl asi ozvat dřív! V listopadu jsem je vyhodil z auta a dal jiné a ejhle, spotřeba šla o 1,5 litru na 100 kilometrů dolů! SLOVY JEDEN A PŮL LITRU! (red snail je hloupý) dyť to je 20% spotřeby rozdíl bez jakýchkoliv úprav softu! A auto mělo 172 koní! Během posledních dvou měsíců jsem se z různých zdrojů dozvěděl, že to byl šrot už když mi je prodával. Dobře věděl co prodává už tehdy. Takže vážení, pokud mě tu chce pomlouvat, ať si zamete (red snail je hloupý) před svým prahem. Kdyby to byla pětistovka, mávnul bych nad tím rukou, ale je v tom 7000, což pro mě osobně není kapesné. Samozřejmě nejdřív slibotechna, že všechno vrátí a pak nemám, nemám, další měsíc - nemám. Mezitím si pan Dohnal koupil auto, ale nemá! Není práce, nemám!
3) takže milý Dohnale, veřejně říkám: vzhledem k tomu, že jsi průkazně věděl o tom, že je to šajs a stejně jsi mi to prodal, dávám Ti do konce měsíce února čas, abys mi peníze vrátil. Pak na Tebe podám trestní oznámení pro podvod. Veškerou facebookovou komunikaci z posledního měsíce mám taky uloženou, takže volba je na Tobě. Už jsem byl za právníkem. A svědka od prodeje mám taky.
4) kdo co prodává na DP foru je mi celkem putna, mě oje..l člověk, který mi je prodal osobně a zaručil se za ně. A aby mi tvrdil, že jsem je měl dát někam testovat?! NO jako sorry, ale bordel mi prodal on, tak ať si ho taky nechá někde otestovat sám.
Naposledy upravil(a) Indi dne 10 úno 2013 14:47, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odstraněny vulgarity a právníka bych se nebal.
podpis

pajkS
Příspěvky: 4
Registrován: 04 úno 2013 21:56

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od pajkS » 05 úno 2013 19:14

Tak jsem z toho jelen kdo je ted má a kdo je prodává?Hlavně že je nemám já!!

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od catdavid » 05 úno 2013 22:50

Podle toho co napsal pajkS vypadá,že je chtěl po vrácení od Red Snaila hned zase prodat :-! :-/
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Odpovědět