Upozorneni na pana Dohnala

Odpovědět
Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Indi » 08 úno 2013 16:32

to red snail: Jsi šmejd a lhář.
Já nikdy kradený soft nenabízel, ty sám dokazuješ jaký jsi šmejd.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 08 úno 2013 16:36

Indi píše:Jsi šmejd a lhář.
Já nikdy kradený soft nenabízel, ty sám dokazuješ jaký jsi šmejd.
jistě
podpis

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana red snail

Příspěvek od Indi » 08 úno 2013 16:47

red snail má ban, šmejdy jeho typu tu nebudu tolerovat.

ZAMYKÁM
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od TDIfun » 08 úno 2013 17:02

Tak abych to uvedl do poradku
1, oslovil me 4.2.2013 clen DP fora PajkS s tim, ze mu nabizi Dohnal vstriky power plus s tim ze kompletni repasi jsem delal ja a ze chce vedet co a jak.
2, vubec jsem netusil kdo je prave majitel onech vstriku a uz me prestalo bavit, ze uz to je podruhe co nekdo nekde zminuje mne s tim ze jsem je ja montoval, repasoval opravoval atd.http://www.tdi-tuning.cz/viewtopic.php?p=9341#p9341
3, to ze jsi mel se vstriky problem ( asi nekdo nezvladl rozbehat korekce v softweru ) je jen tvuj a Dohnaluv problem a meli jste si to vyresit mezi sebou, reklamace atd.
4, mel jsem za to,ze uz je ma Dohnal zase zpet u sebe a opet je prodava, po posledni zkusenosti jak se mnou vybehl s prodejem oktavie jsem uz toho mel dost a po dotazu PajkaS jsem verejne napsal, ze se vstrikama nemam nic spolecneho aby to bylo jednou pro vzdy nekde napsane, ze se zase vstriky prodaji nekomu tretimu.
5, pak se tady strhly te kecy prdy okolo a nakonec co z toho vyleze ze?!!!!
TY jsi prodaval pod Dohnalovic jmenem vstriky na DP tady jses dusoval a pomalu daval trestni oznameni atd. a pak z toho vyleze ze tohle jses TY
Zneuzil jsi i moje dobre jmeno pro to aby jsi prodal vstriky nekomu dalsimu pod jinym nickem..
To co mas ty a Dohnal mezi sebou a jake ksefty si kdo z Vas dela me vubec nezajima, zatahl jsi do toho mne a to je kamen urazu..
Byl jsem nasranej na Dohnala, ze inzerat psal on a snazi se to prodat s omackou okolo s repasi a ted jsem nasranej na tebe..
Nevim co tady porad meles, ze nekdo je nebo neni normalni ale tohle mi vubec nepripada jako normalni jednani.
Tohle je jednani na nejnizsi urovni a jeste se tu budes vztekat...
Vono se to totiz strasne dobre prodava kdyz tomu muzes dat punc kvality, co jsem roky budoval a dostal se do podvedomi lidi.
Nic proti tobe nemam, vubec to nebylo vedeno proti tobe, ale sam jses tady do toho zapojil a nakonec se to cele otocilo proti tobe, tohle jsis mel odpustit... Nemel jses vydavat za nekoho jineho, pak tady hrat habaduru o tom, ze to ty nejsi a pak se tady vztekat kdyz se prokaze ze to jses ty. Docela usmevne jak se nekdo podela sam.
ZAMYSLI SE NAD SEBOU clovece!!!!

P.S. takze kdyz to vemu kolem a dokola,
Dohnal rozmlatil auto ktere jeste ten den slusne jelo v Mimoni, vstriky se demontovali a prodali s tim, ze na nich neslo nic videt, nemel to ani jak zjistit ze jsou tak spatne, ale dobra tohle uz je vec reklamace kterou RED mohl resit s Dohnalem a co a jak je uz jejich boj.
No ale co udelal RED!!! Udelal uplne tu nejvetsi svinarnu a prasarnu jakou mohl udelat, zalozil si druhej nick a vstriky vedom si toho ze jsou vadne, zacal prodavat jako top zbozi a po dotazech clenu je prezentoval jako repas odeme,
Tak mi reknete kdo je tady vetsi smejd, jestli ten co je proda nevedome spatne nebo ten co je prodava jako RED v bazaru vedome spatne
Je mi z toho spatne. Nastesti tim ze se tady zacal do toho montova, se sam uvaril..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana red snail

Příspěvek od TDIfun » 08 úno 2013 17:08

Indi píše:red snail má ban, šmejdy jeho typu tu nebudu tolerovat.

ZAMYKÁM
Vsak ho nech, at se obhajuje, vzdyt to je takova ostuda co se tady provalilo az to pekne neni....
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Indi » 08 úno 2013 21:51

Máš pravdu, je to ubohé zneužívat naše jména,když nás všude pomlouvá.
to red snail: BAN ZRUŠEN, ALE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ , JEŠTĚ JEDNOU SE DO MĚ NAVEZEŠ A KONČÍŠ!!
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Příspěvky: 256
Registrován: 13 bře 2009 10:06
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od subz3ro_tdi » 09 úno 2013 13:03

red snail píše:SUBZERO: kam vítr tam plášť, nezájem kde je úplná pravda, stačí ta pěkná, jednoduchá, položena nahoře, která je vidět a co se zrovna hodí do krámu... jsem rád, že nemám takové kamarády...
Wow, pekna diagnoza.... ale trafil si, zhodou okolnosti, uplne vedla, co by ti vedeli potvrdit ludia co ma poznaju ;-)
Moje prispevky neboli o kamaratsve, pana Dohnala ani teba nepoznam, islo tu cisto o fakty, lebo ma tento "cirkus" musim sa priznat trochu zaujal.... to ze si sa nedokazal obhajit resp. ani nejavil snahu sa inak brat neda. Navyse som ta za to nijako neodsudil (kedze ma do toho ozaj nic nie je), len mi to pride detinske. Co ti konkretne na mojej osobe vadi neviem, asi to ze som vytiahol tie inzeraty z Google cache, ale za to sa ti ja ospravedlnovat nebudem - nemam preco. Kamaratmi nie sme a ani byt nemusime, ja o to pri takomto spravani (nehnevaj sa na mna) ani nestojim :-)
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 09 úno 2013 22:06

Tak snad ještě pro FUNa: vstřiky jsem koupil od Dohnala 31.7.2012 v poledne, auto šlo hned se 169 koníkama na výměnu vstřiků a ten den kolem 14h jsem už volal Dohnalovi, že vstřiky jsou na hovno, že se nejde dostat žádným způsobem přes 155 koní s jakoukoliv úpravou softu. Tolik ke Tvému dotazu ohledně reklamace. Byla okamžitě. Pokud si myslíš, že někoho uhánět na reklamaci více než půl roku je v pořádku tak bych se hodně divil. Toto všechno si ověř Michala pokud se s ním bavíš, byl u koupě, motáže, všech měření výkonu, výměny za další vstřikovače, které mám teď... Jel jsem pak na dovolenou tak nebyl čas to řešit, odložilo se to.... Pak Dohnal neměl čas, Dohnal nebral telefony, Dohnal nekomunikoval, abych nekecal, sem tam komunikoval, ale o hovně = vstřiky jsou dobre, něco jste udělali špatně.... blábláblá furt dokola. Mezitím padala různá jména okolo těch vstřiků... hádej jaká... a různé jeho návrhy řešení. Předposlední jeho řešení bylo nechat jeden rozebrat jestli tam Indián dal opravdu špičky PP, protože se mi dušoval, že on měl přes 200 koní. Jenže já jsem nechtěl zase vyndávat a nechat rozebírat testovat jeho vstřiky s nejasným výsledkem, chtěl jsem je vrátit. (To jsem pořád netušil, že vstřiky byly z bouračky, jinak by bylo všechno hned jasné). To jsem mu odmítnul a pak po dalším měsíci uhánění mi slíbil, že mi peníze vrátí, ale že nemá, že budou svátky blablabla.... Pak si milej Dohnal koupil auto a plynuly další týdny, nic se nedělo... Jakože nemá peníze... Tak prostě bylo to třeba trochu rozproudit, protože už mě sraly jeho neskutečné výmluvy. Jak jsem psal před pár dny, dozvěděl jsem se od catdavida a mareny, že vstřiky jsou opravdu z bouračky a že letěly s motorem 50m bramborama. Pak mi je Dohnal prodal, jakože OK. Vizuálně možná vypadaly OK, ale prostě nebyly a nejsou. Můj motor z Golfa letěl taky pěkně do pole a z toho jak vypadl, bych si nedovolil někomu cokoliv z něho prodat. Byl omlácený ze všech stran, použitelná byla jen vana, takže nevěřím, že jeho motor byl v lepším stavu. Jinak je mi totálně u prdele, co si o mě kdo myslíte, jen si snad třeba něco ujasníte, mě to trvalo bohužel 5 měsíců než jsem se dohrabal k pravdě o těch vstřikovačích a o Dohnalovi.

Subzero: nic si z toho nedělej, že jsem Tě neodhadnul, mě tady mají za hajzla a podvodníka, protože se tady věří pouze Dohnalovi a nekouká se na fakta. Jak jsem řekl, taky jsem udělal blbost, ale proto, protože normální komunikace s prodejcem už selhala. Indi blábolí o podvodnících a šmejdech, pořád nevím co tím myslí, protože jsem nikoho nepodvedl ani neokradl a už 2x jsem chtěl ať mi řekne co má na mysli. Neodpověděl, hádej proč...
podpis

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Indi » 09 úno 2013 22:32

Proč si šmejd a podvodník: Protože lžeš a né poprvé,že jsem ukradl a nabízel nějaký soft a taky proto, že bereš mé jméno pod falešným nickem do huby. Jsi takový frajer a odborník, že se musíš schovávat za cizí jméno. Fun to zhrnul velmi dobře.

Pokud jsi měl s Dohnalem problém, měl jsi to klidně i tady na forum napsat hned.

PS: vynech vulgarity. Hraješ si tu na inteligenta a už tě na to upozorňuji po x té.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od TDIfun » 09 úno 2013 22:41

Ne to sorry Dohnala tady neobhajuji, precti si nazev tematu. Se mnou taky vybehnul.
A takove jednani je opravdu na prd. Jen je opravdu blbe, ze kdyz jsi zjistil, ze to s nim nevyresis, tak je zase prodas dale, ale tohle je proste typicke chovani. nejsi prvni ani posledni co se chce zbavit neceho nefunkcniho v bazaru
Proto porad rikam lidem co chcou neco ladit, NEKUPUJTE DILY V BAZARU a vstriky uz vubec ne..
Mel jsem tady kluky z Tabora co jeli prez celou CR a u mne zjistili, ze koupili taky super vstriky, ktere na 150 hp original sw meli 116koni :-)

Jen te popichnu, taky jsi chlape prodaval vstriky z motoru co letel po zemi tak nekecej ze ne :-)
http://www.CHF.cz/viewtopic.php?f ... 429#p48429" onclick="window.open(this.href);return false;
a cetl jsem to jeste nekde jinde..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Odpovědět