Upozorneni na pana Dohnala

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 06 úno 2013 23:42

marena tdi píše:Hondo tak ted jsi namichnul mne.nejdrive jsi tvrdil ze jsi nic neinzeroval a na DP nejsi registrovany.ted se provali ze jsi je tam inzeroval.
za druhe.jak muzes tvrdit ze mas trysky v super stavu kdyz jsi je vyndal s motoru ktery lezel 50 metru od auta na ceste a dostal takovou ranu ze bych s neho neprodal ani sroubek.
za treti.ty trysky staly za hovno i kdyz to auto jezdilo.proste nebyly povedene.
za ctvrte .vyjebal jsi s Funem uz k vuli prodeji jeho Octavky.navymyslis si picoviny a pak ani nemas odvahu zvednout telefon nebo reagovat na sms.za mne jsi klesnul na tu nejnizsi moznou hranici.kdyz jsi vzpomenu jak jsem vam behal kolem prdele jak jste to rozstrelili ,ze jsem ti jeste vezl veci k tobe domu atd.. tak se biju do hlavy jakemu cloveku jsem to vlastne pomohl.
Marku ja jsem tam žádný inzerát nedával už nevím jak to mám vysvětlit,nic o super stavu jsem nemluvil trysky byli neporušené tak co by jim mělo být tak jako blok ojnice a písty vačka a písty nebo ojnice jsis bral ty ale to nevím to už jsi nejsem jistý.Hlava a klika šli pro jistotu do šrotu i když jses mě na kliku ptal Indi mi ji nedoporučil ani darovat tak sem to vyhodil i když tomu opticky nic nebylo.No Powerplusy možná nebyli povedené jako Race ale ja ho nenutil to kupovat.To s tou oktou mě vážně mrzi,to že ty i Zdeněk ste semnou strávili zbytečný čas.Měl jsem opravdu težké období a nemůžu za co se mi pár dní před koupi auta stalo,náš justiční systém a to že jsem měl ješte úmrtí v rodině!Peníze šli na pohřeb,právníka a posudek a nezbylo mi nic.Moc se omlouvám a chybu přiznávám!Ty a Indi ste mi hodně při té nehodě pomohli a toho si vážím!Až se stěch sraček dostanu tak to tobě i Zdeňkovi vynahradím!Buď finančně a nebo i jiným způsobem za zbytečnou práci kvůli mě.S Indim jsem v kontaktu pořád a všechno to ví jak mi to probíhá.Vy dva jste mi trochu z ruky,u Zdeňka jsem pár krát byl ale vždy tam nikdo nebyl.A volat vám že sváma chci pokecat mi bylo blbé.Mrzí mě to moc že jsem Vás zklamal chlapi ale opravdu jsem v té chvíli nemohl nic dělat a od té doby se ani nic moc nezmenilo :-( Tak ještě jednou se omlouvám a doufám že mě aspoň maličko pochopíte.
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Indi » 07 úno 2013 00:59

Napíšu to znova : KROŤTE SVŮJ SLOVNÍK - VŠICHNI!!

red : přestaň tady kidat špínu a bav se k věci a to jsou vstřiky!! DÁVEJ SI VELKÝ POZOR KDY MĚ BEREŠ DO HUBY !!

K tématu: očividně někdo zneužil mé jméno. Trysky jsem čistil v ultrazvuku a v chemii k tomu určené. Bylo to cca 14 dnů před Mimoni a auto fungovalo dobře. Nevěřím tomu, že by náraz vstřiky poškodil,dle mého pouze zatuhly.

Jen postřeh: proč by Dohnal nabízel vstřiky,které už dávno prodal a nejsou v jeho držení??
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 07 úno 2013 01:27

Indi píše:Napíšu to znova : KROŤTE SVŮJ SLOVNÍK - VŠICHNI!!

red : přestaň tady kidat špínu a bav se k věci a to jsou vstřiky!! DÁVEJ SI VELKÝ POZOR KDY MĚ BEREŠ DO HUBY !!

K tématu: očividně někdo zneužil mé jméno. Trysky jsem čistil v ultrazvuku a v chemii k tomu určené. Bylo to cca 14 dnů před Mimoni a auto fungovalo dobře. Nevěřím tomu, že by náraz vstřiky poškodil,dle mého pouze zatuhly.

Jen postřeh: proč by Dohnal nabízel vstřiky,které už dávno prodal a nejsou v jeho držení??
Podle ip adresy by mělo jít zjistit čí je to profil a z jakého pc se to psalo,já žádný kontakt na admina DP nemám ale mělo by to jít zjistit tak samo jak se dává ban a to se dává na adresu počítače pokud se nemýlím.
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Indi » 07 úno 2013 01:41

To musíte napsat adminům DP, ale taky by nebylo od věci podat trestní oznámení na neznámeho pachatele pro podvod a zneužití identity a policie si to už vyžádá.

IP jde změnit velice jednoduše, ale cílový počítač ne.
To by mohl vysvětlit nějaký IT pracovník.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 07 úno 2013 04:30

Indi píše:Napíšu to znova : KROŤTE SVŮJ SLOVNÍK - VŠICHNI!!

red : přestaň tady kidat špínu a bav se k věci a to jsou vstřiky!! DÁVEJ SI VELKÝ POZOR KDY MĚ BEREŠ DO HUBY !!

K tématu: očividně někdo zneužil mé jméno. Trysky jsem čistil v ultrazvuku a v chemii k tomu určené. Bylo to cca 14 dnů před Mimoni a auto fungovalo dobře. Nevěřím tomu, že by náraz vstřiky poškodil,dle mého pouze zatuhly.

Jen postřeh: proč by Dohnal nabízel vstřiky,které už dávno prodal a nejsou v jeho držení??

Omlouvám se Ti, měl jsem za to, že vstřiky byly špatně seřízené nebo tak něco. Teprve včera (!!!) jsem se dozvěděl, že jsou ze šrotu a ne z auta. Kdybych věděl, že je to z bouračky, nekoupil bych to ani náhodou! Ty snad jo? A věřil bys tomu, že jsou zatuhlé?! Takové kecy si odpusťme...
Ke Tvému postřehu, zkus se podívat na minulé stránky...
podpis

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 07 úno 2013 04:33

Podle ip adresy by mělo jít zjistit čí je to profil a z jakého pc se to psalo,já žádný kontakt na admina DP nemám ale mělo by to jít zjistit tak samo jak se dává ban a to se dává na adresu počítače pokud se nemýlím.[/quote]

Nech si zabanovat co chceš, protože já se tam pod svým nickem přihlásím kdykoliv, v tomhle já nejedu...
podpis

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 07 úno 2013 04:48

Ještě se docela bavím jednou věcí: kdybych ty vstřiky jakože prodával já pod Dohnalovým jménem, jak asi myslíte, že bych to odeslal pod cizím jménem a kam by asi přišly peníze? Píše se tam přece složenka nebo číslo účtu ne? :lol: :lol: :lol: Anebo že bych to poslal PPLkou ze své adresy? *thumbs up*

Řešte si tu svoje imaginární problémy s IP adresami a s imaginárním prodejem, který se snad dokonce ani neuskutečnil (jak jsem pochopil) jak chcete, ale reálným a holým faktem zůstává že:

Dohnal mi prodal vstřiky z totální bouračky, o kterých tvrdil, že jsou úplně v pořádku za 7000,-Kč, u prodeje byl svědek. Vznikla mi škoda je vyšší než 5000Kč, takže takové jednání naplňuje skutkovou podstatu trestného činu podvodu a půjde před soud. Takže opakuji, pokud mi peníze do 20.2.2013 nevrátí, obdrží obsílku a dál se s ním dohadovat už nebudu, protože to ani nejde. Jak zkažená deska furt točí dokola svoje hovadiny a nechápe, že už se profláklo z několika nezávislých a důvěryhodných zdrojů, že ty vstřiky patřily do šrotu a ne někomu prodat! Mám datum prodeje, mám grafy z brzdy, mám veškerou facebookovou a sms komunikaci, prostě mám toho na soud dostatek!
podpis

Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Příspěvky: 256
Registrován: 13 bře 2009 10:06
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od subz3ro_tdi » 07 úno 2013 12:32

red snail píše: Takže jsme u jádra problému. Chci se omluvit FUNovi Z.H., že jsem nevědomostí zaměnil jeho jméno s Indim.
Samozřejmě vstřiky jsou prací Indiho podle slov Dohnala a taky to podle toho vypadá.
Akoze nehnevaj sa na mna (prakticky ma do toho nic nie je, teoreticky ma to LEN zaujima) ale pokial ten inzerat na DP nebol tvoj, za co si sa TDIfunovi ospravedlnoval?? :-P
Dalsia zaujimava vec je ze v inzerate je spomenuta "Octavia" a nie "Golf". Pokial viem, tak Hondo mal tie trysky v Golfe, zeby opat konspiracia? ;-)
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 07 úno 2013 15:03

red snail píše:
Indi píše:Napíšu to znova : KROŤTE SVŮJ SLOVNÍK - VŠICHNI!!

red : přestaň tady kidat špínu a bav se k věci a to jsou vstřiky!! DÁVEJ SI VELKÝ POZOR KDY MĚ BEREŠ DO HUBY !!

K tématu: očividně někdo zneužil mé jméno. Trysky jsem čistil v ultrazvuku a v chemii k tomu určené. Bylo to cca 14 dnů před Mimoni a auto fungovalo dobře. Nevěřím tomu, že by náraz vstřiky poškodil,dle mého pouze zatuhly.

Jen postřeh: proč by Dohnal nabízel vstřiky,které už dávno prodal a nejsou v jeho držení??

Omlouvám se Ti, měl jsem za to, že vstřiky byly špatně seřízené nebo tak něco. Teprve včera (!!!) jsem se dozvěděl, že jsou ze šrotu a ne z auta. Kdybych věděl, že je to z bouračky, nekoupil bych to ani náhodou! Ty snad jo? A věřil bys tomu, že jsou zatuhlé?! Takové kecy si odpusťme...
Ke Tvému postřehu, zkus se podívat na minulé stránky...
Moc dobře si věděl že to bylo z bouračky tak nemel zas bláboly ještě když sme se bavili o tvojí nehodě jak si rozekal Golfa tak prosimtě pomlč,nehodou se nijak neolivní funkčnost a když nebyli nijak poškozeny tos u prodeje viděl a zkontroloval v autě ti fungovali i když se spotřebou a bez výkonu jak ty říkáš,nevím co chceš dokazovat predkládat graf brzdy u soudu že ti nešli naladit koně?V TP určitě nemáš u origa 1.9 napsáno 130Kw ne bo o čem se tu bavíš tak nevím co chceš oficiálně dokazovat ale to je tvoje věc.Jen ti říkam já pokud tohle nezrušíš a neodvoláš tvé výmysly a lži do dnešního dne do 21.00 hodin.Půjdu zítra na tebe podat trestní oznámení a to pro podvod,zneužití identity pošpinění jména k tomu se mohou přidat oba členové fora které jsi do toho zatáhl,a policie si to už vyžádá pravomoc na to má,samoshřejmě budou se mě ptát pokud mám na někoho podezření uvedu tebe!Tak si dobře uvědom co děláš!
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 07 úno 2013 16:09

Dohnale, pořečetl jsem si dva řádky a dál kecy ani nečtu. Kdybych věděl, že to máš z bouračky, tak bych Tě s tím poslal do prdele hned a svinským krokem. Marena mi tehdy říkal o bouračce cestou z Mimoně, ale nejmenoval a navíc jsem Tě ani neznal a po roce co jsi mi je prodal by mě ani nenapadlo Tě s tím spojovat. Potkal jsem Tě poprvé až u Drápka, když jsi mi je přivezl tak zase vychladni. Dále už s Tebou komunikovat nebudu, je to házení hráchu na zeď.
podpis

Odpovědět