Powered By TDI Drapek

Martines
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 21:45

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Martines » 18 říj 2009 15:45

ja mam ze skodahome mam jine zkušenosti. Netvrdím že fun nedělá dobře to jsem nikdy neřekl, má dobré výsledky a ty mu neberu.
Fune kde jsi přišel na to, že jsem na tom autě dělal??? Já to auto znám jen z obrázků. Majitele jsem nikdy neviděl a to auto v realu taky ne. Fakt nechapu jak jsem na tom autě mohl dělat.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od TDIfun » 18 říj 2009 15:59

Ehm no mozna by jses mel naucit i cist, ja napsal ze je mozne ze jsi na tom delal. To ze jste s panem Drapkem velci kamaradi PAT a MAT tak je pak jasne ze jses do nas tady takhle obul, delas mu prece mechanicku praci s otcem ne???.. JInak videl jsem tvuj graf z brzdy.. Jen dve pripominky.. V nastupu kroutaku je nakej problem.. A pak dalsi, ze to auto asi spadlo do nouzaku nebo co....
Jste merily jen do 3670 otacek a maximalni otacky mereni jsou v 3670 otackach i max vykon, PROC????..
Neberte to jako napadani a trochu se na to zamerte, na tydle chyby.. Ja si tim taky prosel.. takze vpohode..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Martines
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 21:45

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Martines » 18 říj 2009 16:14

Máš pravdu Drapek je můj kamoš, tak jsem se ho musel zastat. Nedělám mu mechanickou práci, to je omyl. :-) :-)
O tom grafu jak píšeš: V tom autě jsem neseděl já ale nějaký chlap co to tam měl na starost. Takže mi to vytočil jenom do 3600 ot., což taky nechapu proč, což mě i štve. Jak je tam ta špička, to mi proklouzla spojka, takže jsem to nechtěl už měřit po druhé, abych dojel domů. Až se vymění spojka a další věci co chcu udělat tak to změřím znova. Jinak díky za radu *thumbs up* *thumbs up* , chybama se člověk učí.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od TDIfun » 18 říj 2009 16:19

OK...
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

TRULI
Příspěvky: 9
Registrován: 08 čer 2009 20:44

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od TRULI » 29 lis 2009 10:16

Hoši a to mi chcete povedat že majitel nepočul sičanie turba a jeho netesnost :-o ja som minule zle zaistil od turba hadicu na volnobeh poho ale ako som mu prital za jazdy tak som aj hned bol spat a zaistoval a to sa mi stalo po dlhom čase *tired*

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Indi » 29 lis 2009 21:36

Nejde o majitele, jde o to že to nemělo v tomhle stavu od dotyčného "úpravce" ani vyjet !!
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

HonzaXM
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2014 20:02

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od HonzaXM » 17 kvě 2014 20:42

Sice je to už 5 let, ale teď jsem našel tyhle stránky. Lidi, jak tohle může vůbec vyjet za vrata? Že je majitel laik a nerozumí tomu, se dá pochopit, každý umíme něco, ale rádoby mechanik? Muselo to řvát, syčet, jet špatně, smrdět do kabiny atd. a přece to pstil z baráku a ještě si nechal zaplatit. Já si jdu rohlík koupit, tak proč se kdejaký vůl sere do aut? Řemeslo - braň se! :\'(

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Indi » 17 kvě 2014 23:08

Za to si mohou lidi většinou sami, protože si úpravce málo prověří, problematice nerozumi a hlavně jdou po ceně.

Nekvalitních úpravců je spousta,jelikož se v tom točí dost peněz a lidi si nemohou jednoduše ověřit kvalitu.

UPRAVIT KVALITNĚ AUTO ZA MÁLO PENĚZ PROSTĚ NEJDE! A proto je takhle napálených lidí spousta.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

chuckm
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2019 16:23

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od chuckm » 19 úno 2019 17:04

Jelikož jsem se s kamarádem nechali napálit. Tak bychom rádi oživily téma a chceme dále upozornit na nekalé praktiky, lži a podvody od TDIdrapek s.r.o.. Byly nám podsunuté nereálné grafy výkonu po úpravě od TDI Drápka, které se výrazně neshodovaly s realitou, která byla zjištěna nezávislým měřením na jiných zkušebnách výkonu. Dále smluvně neprovedené přehrátí softwaru DG (Dieselgate) verze na.. Ne DG verzi, která byla v ceně úpravy. Rozdíly v měřeni u dvou vozu 40-50Nm a 25-30hp což není odchylka měření, ale jasný podvod a nekorektní jednání. Nekvalitně provedena úprava, která se projevila ve špatném průběhu, propadu výkonu až na sérii. Upozorňujeme na to případné zájemce dobře zvážit kam dají upravit svého miláčka. Popř i ty co již podstoupily tuto úpravu u TDI Drápek, aby si to nechali jet přeměřit jinde.

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Indi » 19 úno 2019 23:06

Můžete dát grafy? Pro pochopení lajckou veřejností je to jednoduší.
Lidi mají rádi obrázky ;-)
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Odpovědět